Історія церкви

В 1972 році жителька міста Переяслава-Хмельницького, інвалід Вітчизняної війни, Власова Євдокія прийняла Ісуса своїм Господом і Спасителем через свідчення однієї віруючої жінки.

В 1973 році вона прийняла водне хрещення і стала членом центральної церкви Євангельських християн-баптистів в м. Києві. Три роки вона молилася і свідкувала за Господа своєму синові та його дружині, а також своїй двоюрідній сестрі Поліні Гречко.

В 1976 році Господь привів Власову Євдокію з сином та невісткою в церкву християн віри євангельської, яка знаходиться в м. Києві по вул.. Кар'єрна, 44. Там у 1977 році син Георгій з дружиною Валею та Поліною Гречко і її братом Іваном прийняли Ісуса Христа як свого Господа і Спасителя і були охрещені по вірі в р. Ірпінь. Певний час ця невеличка група людей весь час збиралася і молилася до Господа, просячи, щоб і в м. Переяслав-Хм. була церква. Господь почув їхні молитви і вже наприкінці 80-х років їх стало вже 15 чоловік. Серед них і син Поліни Гречко Михайло зі своєю дружиною Людою. Зібрання проходили спочатку по приватних будинках. Господь одночасно хрестив Духом Святим.

В 1990 році пастор церкви, що по вул. Кар'єрна, 44 в м. Києві, Озеруга Володимир Іванович почав активно утворювати церкви по Київській області. В цьому ж році, він, як старший пресвітер по області, реєструє церкву в Переяславі в органах державної влади.

В лютому 1991 року Власов Георгій був рукопокладений на пастора цієї громади віруючих. І вже через декілька місяців ще 12 чоловік приєдналося до церкви. Це було публічне водне хрещення в Переяславі. На той час церковні зібрання проходили в каплиці бувшої Михайлівської церкви. Тоді ж була організована і перша група прославлення. В цьому ж році Георгій Власов брав участь в першому Всесоюзному з'їзді Християн Віри Євангельської у Москві.

З осені 1992 року до кінця 1997 року церковні зібрання проходили в актовому залі ПМК-14.

В 1993 році церква стала називатися «Небесна країна». Тоді ж стали проводитися і євангелізації по місту та в селах. Все більше людей почало приєднуватися до церкви. В церкві почала діяти перша недільна школа для дітей. Вчителями були діти пастора Тарас та Іра. Все більше молоді приходило до церкви. Розпочалося молодіжне служіння, яке проводив Гречко Михайло.

В 1997 році при церкві була відкрита біблійна школа. Цього ж року Бог дав відкриття про Домашні церкви і в будинках та квартирах віруючих почалося служіння домашніх церков.

З 1998 року і до цього часу центральні служіння церкви проходять в залі Районного Будинку Культури. В тому ж році була організована нова група прославлення «Пробудження вогонь», яку очолила Зоріна Наташа.

В 2000 році був придбаний для церкви невеликий будинок, який після певної перебудови став Християнським центром. І до цього часу там відбуваються дитячі, молодіжні та молитовні служіння. Церква налічувала на той час 130 чол. З 2000 року почалася праця з дітьми в дитячому будинку мішаного типу «Переяславська мрія» в с. Циблі. А також відкрито постійно діючий клуб «Супер Книга» в ліцеї — інтернаті.

В 2001 році прийняло водне хрещення і стали членами церкви 45 чол., з них багато молодих людей. Церковна молодь почала активно проводити євангелізаційні заходи по школах та організовувати зустрічі з молоддю міста в НЦК «Зустріч» та в Будинку Культури. Влітку цього ж року разом з іншими церквами провели фестиваль християнської пісні для жителів міста на центральному стадіоні. Потім ще три роки підряд проводили такі фестивалі. Почали випускати газету на 2 — х сторінках і розповсюджувати її по місту.

В 2001 році після проведених євангелізацій в с. Гречаники було відкрито домашню групу.

В 2002 році була зареєстрована дочірня церква в с. В. Каратуль. В 2003 році були зареєстровані ще дві дочірні церкви в селах Гланишів та Гайшин, на пасторів були рукопокладені Майданович М. та Лисенко М. В цих трьох селах було також відкрито біблійні школи.

В 2004 році пастором — євангелистом Лисенко Миколою була започаткована церква в с. Єрківці. В цьому ж році разом з МБФ «Варнава» церква провела благодійні акції в деяких школах міста та району.

В 2005 році почали будівництво Християнського Духовного Центру, але за браком коштів на даний момент будівництво припинене.

В 2006 році ст. пастор брав участь у конференції церкви «Маранафа» в Бразілії.

В 2008 році до церкви «Небесна країна» приєдналася місцева (церква «Альфа і Омега» на чолі з пастором Зюзіним В. В.)

В даний час церква об'єднує в місті 5 округів, які налічують 25 домашніх церков. Загальна кількість віруючих в церкві нараховує більше 250 чоловік. З`являється багато нових служінь, де кожен член церкви може служити даром, даним йому Богом.

Читати 5926 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…