Дитячий клуб

Діти — це наша радість, наше майбутнє, подарунок від Бога. Тому їм потрібно приділяти особливу увагу. Недарма Ісус сказав такі слова: «Пустіть діток до Мене приходити, і не бороніть тім,— бо таких Царство Боже!». Адже те, що дитина чує з самого дитинства, те, що в неї вкладають ще змалечку, у свій час принесе свій плід та вплине на її подальше життя. Підтвердженням цього є ще одні слова із Слова Божого, які сказав цар Соломон у своїх притчах: "Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї ". І саме тому наша церква приділяє цьому велике значення. Організувавши і відкривши дитячий клуб «Небесна Країна», який функціонує вже протягом багатьох років, діти мають можливість навчатися Слову Божому.

Клуб поділений на вікові категорії: молодша група (діти віком від 3 до 5 років), середня (6 — 7 років) та старша (діти віком від 8 до 11 років). Зустрічі проходять щонеділі. З дітьми працюють учителі, які прагнуть виховати в них любов та повагу до їх Творця та своїх ближніх. До занять учителі підходять відповідально. Адже потрібно підготувати не тільки корисний, але й цікавий урок, який поєднує в собі повчальні історії з Біблії, ігри, конкурси та творчі завдання.

Ось тому саме дітям потрібно приділяти особливу увагу, піклуватись про них, бути прикладом, виховувати християнські норми, навчати їх правильного життя. Адже це — наше майбутнє і від нас залежить, яке воно буде.

Читати 7839 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…