Хвала і поклоніння

Хто я і звідки прийшов? Навіщо народився?

З якою ціллю я живу на цій землі?

Кожна людина хотіла б почути відповіді на ці запитання. На жаль, в більшості, життя, витрачене на пошуки щастя, закінчується глибоким розчаруванням. Навіть якщо людина має великі матеріальні статки, в душі вона може відчувати велику пустоту і невдоволеність. Чому? Знайти відповідь на всі ці запитання допоможе книга, яка витримала випробування часом, яка доказала свою істинність безліччю пророцтв та відкриттів, що виконувалися протягом всього існування людства на землі — книга Біблія.

«Все, що дихає,— хай Господа хвалить! Алілуя!» (Псалом 150:6)

Бог дав повеління людям і навіть всьому іншому Його творінню хвалити Його, звіщати всьому світу про Його дивовижні діла, про Його милість і любов.

Спілкування з Богом, як з люблячим, добрим Отцем, близьке сердечне поклоніння Йому, як Величному Творцю,— це і є справжня ціль існування людини на землі.

Є дуже багато різних способів віддавати Богу свою пошану. Господь дав людині руки, щоб вона могла не тільки заробляти ними гроші, але й у глибокому поклонінні підіймати їх до Бога, як дитина до свого татка. Людина має ноги, щоб танцювати від радості спасіння, як танцював перед Господом цар Давид, коли Божий ковчег вносили в Давидове Місто: «А Давид танцював перед Господнім лицем зо всієї сили.» (2 кн. Самуїла 6:14)

Також одним з найвеличніших Божих творінь є музика. Кожна людина має якісь відчуття, переживання, коли звучить прекрасна музика. І як добре, коли через музику ми також можемо прославляти Бога.

«Хваліте Його звуком трубним..! Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах і флейті! Хваліте Його на цимбалах дзвінких..!» (Псалом 150:3-5)

Господь наділив людей здібностями співати і також дав нам повеління: "Співайте із радістю, праведні в Господі,— бо щирим лицює хвала! … заспівайте Йому нову пісню, гарно заграйте Йому з гуком сурем, бо щире Господнє слово і кожен вчинок Його вірний! (Псалом 32:1,3)

Коли людина прославляє Бога, щиросердно поклоняється Йому, Господь відповідає їй через відчуття Його присутності. У час спілкування з Богом можна відчувати Його глибоку любов до нас, отримувати звільнення від гріховних залежностей, зцілення від хвороб.

На кожному зібранні церкви «Небесна країна» відводиться час, коли віруючі разом можуть хвалити Бога, спілкуватися з Ним, співати для Нього. У цьому їм допомагають музичні групи прославлення «Дух життя» та «Світло з неба», молодіжна група «Upgrade band» та хор «Жива вода». Для духовного та музичного розвитку нашого підростаючого покоління була створена музична підліткова група. Кожна віруюча людина, яка має талант грати на музичних інструментах, співати, танцювати, розповідати вірші, може прославляти цим Господа, беручи участь у богослужіннях церкви «Небесна країна».

Якщо хтось має дизайнерські здібності, вміє малювати, він також своїм даром може показати, наскільки Величний Бог — Справжній Творець, Художник всесвіту. Для цих людей створена дизайнерська група «Лепта».

«Дякуйте Господу, кличте Ім'я Його, серед народів звіщайте про чини Його! Співайте Йому, грайте Йому, говоріть про всі чуда Його! Хваліться святим Його Йменням, хай тішиться серце шукаючих Господа!»(Псалом 104:1-3)

Читати 7032 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…