Домашні церкви

І вони перебували в науці апостольській та в спільноті братерській,

і в ламанні хліба та в молитвах. (Дiї апостолів 2:42)

Християнські домашні групи (церкви, скор.— Д.Ц.) — це одна з найважливіших частин у структурі церкви «Небесна країна». На сьогодні діє 25 Д. Ц. Наявність двох і більше членів церкви, їх добровільне бажання взаємодіяти один з одним, допомагати один одному в духовних та соціальних сферах, молитися один за одного, разом вивчати Біблію, збудовувати один одного, зустрічаючись один раз у тиждень в домашніх умовах — усе це є передумовою створення домашньої групи в церкві «Небесна Країна».

Домашня церква — це також духовна сім'я, куди потрапляє «новонароджене» дитя Боже, де воно духовно росте, кріпне, вкорінюється в Господі, готується стати членом Церкви Христової через Водне хрещення, навчається відчувати всю красу та цінність християнського способу життя.

Кожна Д. Ц. в церкві «Небесна Країна» складається з господаря дому, у якому збирається домашня група, лідера, помічника і кількох інших членів церкви, які із задоволенням несуть у групі ще деякі служіння, як, наприклад, розподілення молитовних нужд, музичне прославлення, привітання іменинників. Спілкування проходить у простій дружній атмосфері за чашкою чаю або кави. Один раз в місяць члени домашньої групи разом беруть участь в хліболаманні. Це велике Таїнство волі Господа Ісуса Христа для Своїх учнів на всі віки.

Одним із найважливіших завдань Д.Ц. є проповідь Євангелія Ісуса Христа (Доброї новини) людям, які ще не навернулися до Господа. Двері Д.Ц. завжди відкриті для тих, хто щиро шукає Бога.

Організацію, керівництво і проведення зустрічей Д.Ц. здійснюють лідери, які вибираються, призначаються і благословляються церковною радою при молитовному благословенні всієї церкви.

Зустрічі на Д.Ц. проходять протягом тижня.

Якби запитати членів церкви «Небесна Країна», яке значення в їх духовному житті займає домашня церква,то майже всі б засвідчили, що не уявляють церкви без домашніх зібрань,адже кожен там знайшов тепло, підтримку, добре слово, розуміння і любов, які є такими необхідними для кожного з нас.

Читати 5847 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…