Материнська молитва

У всі часи молитва матері є найбільш ревною молитвою на землі. Кожна мати хоче бачити свою дитину щасливою та здоровою. Та не менш важливим для матері – християнки є спасіння дитини. Саме тому в 2007 році в нашій церкві почалося нове служіння, яке так і називається: «Материнська молитва».

Щомісяця кожної першої та третьої суботи матері збираються на молитву, з вірою схиляючи свої коліна перед Богом. Вони підносять до Божого престолу молитовний список дітей, які потребують спасіння, звільнення і зцілення. Часто на ці молитовні служіння запрошуються служителі церкви, які надихають матерів довіряти Божому Слову. Розуміючи всю відповідальність і важливість даної молитви матері моляться кожного дня по своїх домівках.

На початку нового року сестри сходяться в повному складі на материнську молитву, щоб знову посвятити себе на це служіння. Всі вони вірять, що Той, Хто подарував їм синів і дочок, спасе і помилує їх. Кожного разу, збираючись разом, матері діляться тими добрими змінами, які робить Господь в житті їхніх дітей.

Ось чому вони погодилися стояти в цій молитві до кінця, до повної перемоги, до повного звільнення і спасіння кожного сина та дочки!

«І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерті.Ані смутку, ані крику, ані болювже не буде, бо перше минулося! І сказав Той, Хто сидить на престолі: Ось нове все творю! І говорить: Напиши, що слова ці правдиві та вірні!Переможець наслідує усе, і Я буду Богом для нього, а він Мені буде за сина!» (Об’явлення 21: 4,5,7)

Читати 5272 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…