Вівторок, 13 березня 2018 11:42

Пастор служіння хвали об’єднання «Спасіння» Олександр Савочка та лідер групи прославлення Світлана Шимко ділилися досвідом з нашими служителями.

  • Друк

10 березня в залі храму зібралися служителі хвали та поклоніння нашої церкви, щоб разом прославити Господа, а також перейняти досвід гостей, які завітали на цей семінар, а саме, пастор левитського служіння обєднання «Спасіння» Олександр Савочка та лідер однієї з груп прославлення церкви «Спасіння» Світлана Шимко.

На семінарі лідер прославлення Світлана доторкнулася до такої теми, як «вогняна піч» у справжніх поклонників, наскільки це буває важко, але разом з тим, які неймовірні благословення приходять для тих, хто зможе у важких обставинах вистояти і залишитися вірним Господу і своєму служінню. Пастор Олександр ділився порадами, де брати сили і якими саме методами надихать себе, щоб не зупинятися у служінні.

Після семінару лідери груп прославлення нашої церкви Лідія Ющишина, Наталія Зоріна і Альона Гречко змогли особисто поспілкуватися з Олександром та Світланою і отримати цінні поради для ще більшого розвитку свого служіння.

Читати 614 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…