Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
П'ятниця, 09 вересня 2011 22:39

Оновлення — що це?

  • Друк

Дорогі друзі!

Церква «Небесна країна» щиро вітає всіх читачів!

Знову закінчилося літо. Чудова пора літніх відпусток, канікул і просто  відпочинку на природі. Кожен із нас намагається так провести цей час, щоб залишилося якнайбільше нових вражень,  приємних спогадів і просто користі для здоров'я.

 

Тому найкращий відпочинок, безперечно, на природі. І неважливо, чи це берег теплого моря, чи величні гори, чи просто мальовничі краєвиди рідного краю. Усе це для людини створив сам Бог, тому воно ніколи не набридає, ніколи не буває одноманітним. Адже Господь постійно стежить за своїм творивом, постійно його оновлює. По — іншому просто бути не може!

 

А чи потрібно оновлюватися людині? Чи потрібно протягом свого земного життя переглядати свої погляди на різні речі, проблеми, вчинки? Звичайно, у нас, людей, можуть бути різні думки по даному питанню, але що про це говорить Слово Боже? Наведемо кілька прикладів із Нового Завіту:

 

1. «Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!» (2 Кор. 5:17)

 

2. «І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість»(Рим. 12:2)

 

І це далеко не всі місця із Біблії, у яких говориться, що Господь бажає, щоб кожна людина протягом свого життя удосконалювалася, ставала подібною до Ісуса Христа, освячувалася, ставала новим творінням. Адже без цього не бачити нам царства небесного:

 

« І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду, але тільки ті, хто записаний у книзі життя Агнця » (Об.21:27)

 

Тому проповіді у липні і серпні були присвячені темі: «Оновлення». Хочеться відмітити, що це дуже об'ємне питання для обговорення і через це кожної неділі ми слухали проповіді, які стосувалися різних аспектів життєдіяльності людини. Перед нами виступали як пастирі церкви «Небесна країна» (Власов Г.,Гречко М., Зюзін В.) так і гості. Тематика проповідей була такою:

 

1. Пустота душі чи мир в серці.

 

2. Оновлення у хвалі і поклонінні.

 

3. Обнови своє покликання.

 

4. Основні кроки в житті людини.

 

5. Обновляй своє серце.

 

6. Переображення.

 

7. Відносини між батьками і дітьми.

 

Дуже важливо, щоб кожен, хто уже пізнав любов Христа, чи ще шукає Господа у своєму житті не тільки читав Слово Боже і слухав проповіді, а й роздумував над ними,вникав у їх зміст, відмовлявся від багатьох речей, які не є приємними Богу. Тільки тоді можна буде сподіватися на позитивний результат у нашому житті, тільки тоді ми зможемо називатися справжніми християнами — учнями самого Ісуса Христа.

renewal

 

Дякуємо тобі, Господь, за оновлені наші серця, за оновлений наш розум, за оновлений наш дух.

Божих вам благословінь!

 

 

Читати 9702 разів

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…