П'ятниця, 03 травня 2019 15:46

Відсвяткували Воскресіння Ісуса Христа

  • Друк

Свято Воскресіння Христа вважається найвеличнішим християнським святом, тому цій чудовій події святкування передувала і інтенсивна підготовка.

26 квітня, в Страсну пятницю, коли християни згадували голгофську жертву Господа Ісуса Христа, в нашій церкві також відбулось вечірнє служіння Спомину, як вшанування того, що Христос зробив заради нас, постраждавши на хресті. Також всі присутні мали змогу очистити свої серця через покаяння у своїх гріхах і прийнявши Причастя. Запис служіння можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=shAnoU3Wsm8

В суботу, 27 квітня, декілька братів вийшли на вулиці міста для того, щоб розповісти людям про значення Христової жертви і Його воскресіння. Це була незвична для нашого міста євангелізація, адже для неї була застосована наочність – хрест з червоною тканиною та таблиці з написаними на них висловами про Христа.

В неділю, 28 квітня в храмі церкви пройшло святкове служіння, присвячене Воскресінню нашого Господа Ісуса Христа. Пасхальні пісні, яскрава дитяча вистава, вірші, танці – все в цей день прославляло воскреслого Христа і створювало радісну, торжественну атмосферу свята. Запис святкового служіння можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5E8Ljvkd4tQ&t=3333s

Продовжилося святкування Воскресіння 29 квітня, у понеділок, Дитячим Пасхальним святом, на якому зібралися більше сотні дітей.

Запис свята можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=pwpMLu_buXA

Читати 1228 разів

Галерея зображень

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nkraina.com.ua/news/item/364-vidsviatkuvaly-voskresinnia-isusa-khrysta#sigProGalleria402a34a729
joomlamodniyportal.ru

Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…