Фільтрувати матеріали за датою: січня 2017
Понеділок, 23 січня 2017 20:34

Радість Водохреща в нашій церкві

На Свято Хрещення Господнього 19 січня центральний храм церкви «Спасіння» був вщент заповнений людьми, адже в цей день приймали святе Водне хрещення 83 людини. Серед них були і наші брат та троє сестер. Знову і знову звучали слова: «Чи віруєш ти в Господа Ісуса Христа?» — «Вірую!» — «Чи обіцяєш служити Йому в добрій совісті?» — «Обіцяю!». Потім всі присутні вітали охрещених щирими словами та подарунками. Кожному, хто прийняв Водне хрещення, була подарована Біблія.

В неділю наша помісна церква з радістю вітала охрещених на нашому богослужінні. Їм вручили квіти та свідоцтво про прийняття Водного хрещення. Також вся церква звершила за них молитву.

Опубліковано в Новини
Середа, 11 січня 2017 13:46

Різдвяна вистава для дітей

Особлива зимова атмосфера панує навколо нашого міста. Ще б пак, адже 7 січня, найсвітліше та найочікуваніше свято року — День народження Сина Божого — Різдво Христове.

Проникнутися духом Різдва допомогла різдвяна вистава для дітей міста, яка відбулася 8 січня у церкві «Небесна Країна». Учасники свята та гості, що завітали до затишної зали, мали змогу закружляти у таночку із Віфлеємською зіркою, побачити ангелів, що сповістили про народження Ісуса, проїхатися у новорічному потязі зі Спанч Бобом, приміряти гігантські штани, пограти у веселі ігри, отримати солодкі призи та очікувані подарунки. Та найголовніше, кожен доторкнувся до живої Біблії та побачив різдвяну історію про народження Сина Божого, який дарує всім бажаючим спасіння, радість та зігріває серця любов’ю. В кінці свята діти дякували в молитві Богу за Його Сина та отримали запрошення до Недільної школи.

Опубліковано в Новини

7 січня церква святкувала Різдво Господа нашого Ісуса Христа. В цей день прославлявся Господь у піснях групи «Світло з неба». Дітки Недільної школи показали історію народження Ісуса Христа у різдвяній виставі, а хор «Жива вода» вітав церкву, співаючи колядки.

Пастор Михайло у своїй проповіді відкрив три напрямки цього свята: історію Різдва, як це свято сприймається у сьогоденні та що воно значить особисто для кожної людини.

Опубліковано в Новини


Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…