Фільтрувати матеріали за датою: квітня 2017

Пастор нашої церкви Михайло Гречко з дружиною цієї неділі, 23 квітня, відвідали церкву «Спасіння» в смт. Лисець, Івано-Франківської області. Він послужив церкві проповіддю на тему «Повір, коли не віриться».

Опубліковано в Новини

В понеділок зал храму нашої церкви був заповнений веселощами, радісним сміхом та щирими допитливими очима, адже в цей день зібралося близько 150 дітей, щоб святкувати велику подію – Воскресіння Ісуса Христа.

Радісні пісні, таночки, ігри, театралізована історія тогочасних подій та подарунки – все це давало дітям можливість глибше пізнати, що ж саме Ісус Христос зробив для них, коли помер на хресті та воскрес, щоб і нам усім дати вічне життя.

Опубліковано в Новини

В неділю, 16 квітня, церква святкувала величне свято Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

В цей чудовий, радісний день слава та хвала Христу лилася у піснях та молитвах віруючих. Діти у своїй театралізованій виставі показали, як і ж події відбувалися в день воскресіння Господа Ісуса.

Пастор церкви Михайло Гречко у своїй проповіді зрозуміло провів чітку межу між святами Великодня, Пасхи та Воскресінням Христовим, розповівши історичну і духовну сутність кожного зі свят.

Церква «Небесна країна» щиро вітає всіх відвідувачів нашого сайту з цим надзвичайним святом Божої перемоги над смертю! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Опубліковано в Новини
Середа, 19 квітня 2017 14:13

Вечір Спомину

У пятницю, 14 квітня, церква зібралася в храмі, щоб згадати страждання та смерть Ісуса Христа, які Він перетерпів заради спасіння людства, заради звільнення нас від рабства гріха.

Пастор Микола Левченко проповідував про те, наскільки важливою є для нас ця подія та чому Ісус заповідав постійно звершувати Причастя, в якому хліб Він назвав Своїм тілом, а вино – Своєю Кровю.

Після проповіді прихожани церкви приймали Причастя і таким чином згадували, що Христос зробив заради них і дякували Йому за це у своїх молитвах.

Опубліковано в Новини


Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…