Фільтрувати матеріали за датою: червня 2017

27 червня пастори, диякони Д.Ц. та лідери служінь виїхали разом на відпочинок у с.Гланишів, де знаходиться дочірня церква «Небесної країни». Це був час, коли служителі змогли всі разом побути на природі просто спілкуючись між собою, поспівати та поласувати запеченими на вогні сардельками.

Опубліковано в Новини

24 червня пастор Михайло разом із дружиною побували на служінні, присвяченому 18-річчю церкви «Спасіння» в м. Козятин. Пастор послужив Словом Божим на тему «Вперед — з надією!»

Опубліковано в Новини
Четвер, 08 червня 2017 14:57

Відсвяткували свято Трійці

4 червня весь християнський світ святкував Трійці, бо як ще його називають, зішестя Духа Святого. До цього свята долучилася і наша церква.

На святковому богослужінні у піснях віруючі прославляли Господа за Святого Духа, якого Ісус Христос послав на землю, коли Сам вознісся до Небесного Отця. Пастор Михайло розповів у проповіді про давню мрію Бога – близьке спілкування з людьми. Адже саме з дня зішестя Святого Духа на землю почала утворюватися Церква, бо Божий Дух поселився в серцях віруючих людей, і тепер християнин може спілкуватися з Богом не через священників-посередників, принесення жертовних овець чи виконання певних обрядів, а особисто через молитву. І саме перебуваючи у Христовій Церкві кожен з нас навчається цьому спілкуванню.

Після служіння всіх присутніх пригостили святковим обідом.

Опубліковано в Новини


Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…