Фільтрувати матеріали за датою: серпня 2017

З 1 по 6 серпня пастор Михайло Гречко разом з дружиною Людмилою та пастором району Лідією Ющишиною відвідали церкву «Спасіння» в смт. Лисець, Івано-Франківської області.

Поїздка була дуже насиченою, адже вона охоплювала декілька важливих подій.

Перша з них – це установлення скрижалів з молитвою «Отче наш» та Молитвою покаяння в віддалених місцях Карпат, а саме «Отче наш» — на горі Гутин Томнатик, а Молитва покаяння — в декількох кілометрах від села Бистрець.

Пастор Михайло разом з пастором церкви «Спасіння» з смт. Лисець Олегом Блихою помолилися за спасіння жителів Карпатського краю та проголосили це місце для Господа Ісуса Христа.

Другою подією, яка супроводжувала цю подорож, стало Водне хрещення. Три брати з церкви «Спасіння» вступили в Заповіт з Господом Ісусом Христом, обіцяючи служити Йому у добрій совісті.

В неділю вся церква «Спасіння» з смт. Лисець зібралася на богослужіння, щоб разом прославити Господа. Пастор Михайло послужив для церкви проповіддю на тему «Чотири кроки назустріч Богу».

Опубліковано в Новини

В неділю, 6 серпня, двоє молодих братів нашої церкви прийняли Водне хрещення. Служіння відбулося у молодіжному таборі «49 квадрат» на мальовничому березі річки Дніпро.

Опубліковано в Новини


Служіння Церкви

ЩОНЕДІЛІ:
— Центральне Служіння – 11:00
— Дитячий клуб – 11:00
— Молодіжний клуб «Real Life» – 1
8:00

ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ:
— Служіння в домашніх церквах – 19:00

ЩОП'ЯТНИЦІ:
— Вечірнє служіння – 19:00

ЩОСУБОТИ:
— Підлітковий клуб «C. T. Zone» – 16:00

ПОПУЛЯРНІ матеріали

Default Image

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них»

«Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я…
renewal

Оновлення - що це?

Дорогі друзі! Церква «Небесна країна» щиро вітає…